Strona główna
🌞
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Pożegnanie absolwentów klasy 8🥹
Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa i niezwykle poruszająca uroczystość. Oficjalnie pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej, którzy po latach wspólnej nauki, śmiechu i wyzwań zamykają ważny rozdział swojej edukacyjnej podróży. To był dzień szczególny – pełen dumy z osiągnięć naszych absolwentów, ale też naturalnego smutku związanego z rozstaniem.
Podczas uroczystości nie brakowało pięknych i inspirujących słów. Ciepłe życzenia do ósmoklasistów skierowali zaproszeni Goście, Dyrektor Alicja Ziętarska, wychowawcay oraz młodsi koledzy. Wszyscy zgodnie życzyli im powodzenia na nowej drodze, wytrwałości w dążeniu do celów, mądrych wyborów oraz wiary we własne, ogromne możliwości.
Najbardziej poruszającym momentem był jednak czas wspomnień. Wspólnie obejrzane prezentacje i przygotowane programy artystyczne przypomniały wszystkim, jak długą drogę przeszli nasi uczniowie.
„Każdy koniec jest nowym początkiem, a zamknięcie jednych drzwi otwiera przed nami nieznane dotąd przestrzenie pełne nowych możliwości".
Drodzy Absolwenci! Lećcie wysoko, bądźcie odważni i nigdy nie przestawajcie marzyć. Powodzenia !
Pożegnani oddziału przedszkolnego 💐
U
PIESZA WYPRAWA KLASY 3 W PLENER-KIERUNEK IŁY W RADOSZKACH
We wtorek- 23 czerwca 2026r. uczniowie klasy 3 pod opieką wychowawcy – Pani Haliny Murlik oraz Pani Mileny Maj- psychologa szkolnego wybrali się na pieszą wyprawę do lasu - kierunek Iły w Radoszkach. Dzięki uprzejmości koła łowieckiego „Ryś” mogliśmy skorzystać z pobytu w leśnej siedzibie koła. Celem wyprawy było upowszechnianie wśród uczniów zasad ochrony środowiska naturalnego oraz wiedzy i funkcjonowania rodzimego środowiska naturalnego, korzystanie z zasobów przyrody – jej obserwacja.
20Dziękujemy myśliwym: Panu Benedyktowi Kamińskiemu oraz Panu Jerzemu Suchockiemu, za przekazanie uczniom informacji dotyczących zasad funkcjonowania kół łowieckich i konieczności ochrony środowiska naturalnego. Były też gry i zabawy sportowe na łonie natury. Posileni grillowanymi kiełbaskami, owocami, orzeźwieni pysznymi lodami oraz z dużym zasobem ciekawych wiadomości i leśnych wrażeń z radością wróciliśmy do szkoły.
Dziękujemy rodzicom uczniów - Pani Justynie Stawskiej, Pani Klaudii Bączkowskiej oraz Pani Annie Górzewskiej za pomoc w zorganizowaniu wyprawy.
Murlik Halina
20
🖋️ Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla Klas I–III🖋️
Wycieczka do Torunia
18 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Pierwszym punktem programu była wizyta w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, gdzie uczestnicy poprzez zabawę i eksperymenty mogli poznawać fascynujący świat nauki.
Następnie dzieci odwiedziły toruńskie zoo, obserwując różnorodne gatunki zwierząt i poszerzając swoją wiedzę przyrodniczą. Na zakończenie wycieczki wszyscy udali się na wspólny posiłek do restauracji McDonald's.
Wyjazd był pełen atrakcji, dostarczył wielu pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń.
3039
💗
50 lat minęło…
W sobotę, 20 czerwca, naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście – absolwenci, którzy ukończyli ją 50 lat temu. Było to wyjątkowe spotkanie pełne wzruszeń i pięknych wspomnień. Nasi dawni uczniowie z ogromnym przejęciem oglądali szkołę, wspominając dawne czasy, a na koniec wizyty zostawili w naszej kronice piękny wpis. Dziękujemy za te odwiedziny i życzymy wszystkiego najlepszego!
Dzień pochwał i nagród 🎉
Dzisiaj 22.06. podczas szkolnego apelu wyróżnionym uczniom zostały rozdane pochwały Dyrektora szkoły oraz liczne nagrody za udział w konkursach.
W tym roku możemy świętować wyjątkowy sukces. Nasza uczennica, Martyna Kanicz, zajęła 1. miejsce w województwie na poziomie LEVEL 3 (na 450 uczestników), uzyskując tytuł Regional Champion. Na swoim poziomie Martyna jest jedyną zwyciężczynią w regionie.
🌞
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15 - 19 czerwca w naszej szkole odbywał się Tydzień dla Bezpieczeństwa. W ramach działań profilaktycznych uczniowie uczestniczyli w spotkaniach i pogadankach prowadzonych przez funkcjonariusza Policji oraz przedstawiciela Ochotniczej Straży Pożarnej. Poruszono tematy związane z bezpiecznym zachowaniem podczas wakacji, odpowiedzialnością za własne postępowanie oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy. Na terenie szkoły przygotowano również gazetkę informacyjną z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa i materiałami edukacyjnymi dla uczniów. Przeprowadzone działania miały na celu zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży oraz kształtowanie właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia.
Zajęcia z pierwszej pomocy.
Karta rowerowa 🚲
Przez długi czas dzieci z kl. 4 czyniły przygotowania do dnia, w którym zdobyły pierwsze prawo jazdy w swoim życiu, kartę rowerową. Zdawalnosc w naszej szkole wyniosła 100%.
Gratuluję wszystkim i życzę bezpiecznej drogi.
Nauczyciel edukacji komunikacyjnej, Krzysztof Domeracki
Bezpieczne wakacje 😎
17.06. uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantem, który przypomniał o zasadach bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Podsumowanie projektu „Morze możliwości”
Wycieczka klas III i IV do Mandorii – Miasta Przygód 🎡 🎠
Klasy 3 i 4 wybrały się na fantastyczną wycieczkę do Mandorii – Miasta Przygód. Uczniowie podróżowali pod opieką swoich wychowawczyń: pani Haliny Murlik i pani Tetyany Kybalyuk, oraz psychologa szkolnego- pani Mileny Maj.
🪙 Warsztaty, kino i moc atrakcji
Wizyta rozpoczęła się od bardzo ciekawych warsztatów o historii pieniądza, podczas których każdy uczestnik mógł samodzielnie wybić dla siebie pamiątkową monetę. Następnie dzieci obejrzały seans w kinie, po czym przyszedł czas na to, co najlepsze – mnóstwo fantastycznej zabawy i korzystanie z licznych atrakcji parku.
🍕 Pyszne przerwy
Intensywne szaleństwo wymagało sporo energii, dlatego w trakcie zabawy wszyscy udali się na wspólny posiłek, który pozwolił na chwilę regeneracji. To jednak nie koniec kulinarnych akcentów – w drodze powrotnej tradycyjnie już zawitaliśmy do KFC, co było idealnym, smacznym zwieńczeniem tego udanego dnia.
To była rewelacyjna wycieczka pełna uśmiechu, integracji i niezapomnianych wrażeń, które na długo zostaną w pamięci trzecio- i czwartoklasistów!
2512
Przystanek JP II 2026 – dzień pełen wrażeń!
Uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w III edycji wydarzenia Przystanek JP II”. W ramach wyjazdu wzięli udział w ciekawych warsztatach oraz licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Na wszystkich uczestników czekał również smaczny posiłek.
Po zakończeniu programu uczniowie mieli okazję pospacerować po Starym Mieście i bulwarach, podziwiając uroki miasta oraz spędzając czas w miłej atmosferze. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji i zdobywania nowych doświadczeń.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu. W galerii znajdują się nie tylko zdjęcia dokumentujące wydarzenie, ale również fotografie wykonane przez naszych uczniów, dzięki którym możemy zobaczyć wycieczkę ich oczami i spojrzeć na odwiedzane miejsca z zupełnie innej perspektywy.
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Szkoła przekazała również podziękowania dla Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego, za wsparcie inicjatywy i umożliwienie młodzieży udziału w tym wartościowym przedsięwzięciu.
10
Muzyczna reprezentacja szkoły...
9.06. liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły w liczbie około 30 osób, zaprezentowała się podczas Powiatowego Konkursu Piosenki Wakacyjno-Turystycznej w Zbicznie zdobywając liczne nagrody. Dziękuję za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie szkoły.
Nauczyciel muzyki, Krzysztof Domeracki
Dzień Otwarty w naszej szkole! 🎉 📚🌟🎈
W naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów klas pierwszych oraz dzieci, które od września rozpoczną edukację w oddziale przedszkolnym.
Na gości czekało wiele atrakcji – występy artystyczne, wspólne zabawy i tańce, zagadki o bajkowych postaciach przygotowane przez uczniów klasy pierwszej, prace plastyczne oraz słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci miały okazję zwiedzić szkołę i poznać miejsca, które już wkrótce staną się częścią ich codzienności.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i cieszymy się, że mogliśmy gościć naszych przyszłych uczniów. Do zobaczenia we wrześniu!
25

Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026- liczba odwiedzin: 1407576